Konferencja prasowa 19.03.2021

Referendum

19.03.2023 zorganizowaliśmy konferencję prasową podsumowującą nasze dotychczasowe działania w sprawie referendum o odwołaniu prezydenta Krzysztofa Chojniaka przed upływem kadencji.

Omówione zostały kwestie dotyczące zbiórki podpisów, propagandy magistratu, który różnymi metodami próbował zniechęcić mieszkańców Piotrkowa do składania podpisów oraz innych działań, które choć miały nam zaszkodzić, to finalnie wzmocniły i jednocześnie spowodowały, iż w tym tygodniu udamy się do biura komisarza wyborczego aby dopełnić formalności wymagane do tego, aby referendum odbyło się.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za udzielenie nam poparcia, dziękujemy za każdy Wasz głos. Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas, aby dziś z nami być. Dziękujemy wszystkim dobrym ludziom, którzy w ciągu ostatniego miesiąca poświęcili swój cenny czas, aby zebrać wymaganą liczbę podpisów. Szacunek, jesteście wielcy!

Dziękujemy wszystkim mediom za wsparcie i za zainteresowanie naszymi działaniami. Dziękujemy redakcjom ogólnopolskim, które relacjonowały nasze działania od słynnego już protestu pod UM zaczynając. Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę naszych lokalnych serwisów informacyjnych

Przed nami jeszcze dużo do zrobienia. Trzymajcie kciuki!. Razem możemy więcej! Prezydencie, mieszkańcy widzą, mieszkańcy rozumieją, mieszkańcy chcą zmian na lepsze! Pana czas powoli mija, ku lepszym czasom dla Piotrkowian i naszego kochanego miasta. Czas na lotny finisz! Czas na Piotrków, z którego będziemy dumni, czas na Piotrków dla mieszkańców, a nie dla kolesi!✌️

Fot. Marcin Kołodziejczyk

#referendum2023#piotrkowtrybunalski#konferencja#media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *